Reference

Zjistěte o spolupráci se mnou ještě více.

Čím se zabývám

Volná tvorba

Fotografování eventů

t

Další služby

Rodinná fotografie

Rodinná fotografieje zážitek pro vás všechny. Čím pestřejší je osazenstvo, tím více nápadů a radosti při fotografování vzejde. Žádné strojené pózy či výrazy. Důležité je abyste se při fotografování cítili přirozeně, nenuceně a komfortně, protože jen tak budete sami sebou. Až si jednou budete prohlížet s potomky rodinné album, tak si vzpomenete na ten krásný den kdy jste fotky pořídili.

Reklamní fotografie

Jste firma a potřebujete propagovat výrobek, službu, značku či oslovit potencionálního klienta a zarýt se do podvědomí? 
Nabízím pořízení sady image fotografii, fotografií pro firemní kalandář či reklamní fotografie produktů (reklamní kampaně, firemní kalendář, webovou prezentaci, firemní tiskoviny, brožury či katalogy, přebaly CD, bilboardy).

Portrétové fotografie

Na eventech fotografuji hlavně lidi, jejich emoce, náladu, atmosféru akce. Pokud je to jen trochu možné zakomponovávám  také loga pořadatele a jeho sponzorů. Rád svými fotografiemi vyprávím příběh, který zaujme. Pořadatel obdrží po skončení akce do 24 hodin první sadu fotek pro propagaci eventu.

"Vždy jsem hlásal, že motorem vývoje a umění je odlišnost. Josefova tvorba byla od začátku něčím jiná... Jeho fotografie je obraz, velkoformátový obraz, který má více významů a souvislostí, nelze jej přečíst povrchně jedním pohledem. Jsou to obrazy, na které se můžete dívat a nacházet v nich nové souvislosti i po delší době, co vám visí doma... Jeho díla doporučuji každému, kdo nechce anonymně splynout s davem. Je to umění pro osobnosti, které se chtějí vyvíjet a růst..."

Pavel Scheufler, historik fotografie

"Na Pepovi mě zaujal způsob, jakým přistupoval k jednotlivým fotografiím. Předtím jsem měl podobné zkušenosti se způsobem práce tarase kuščynského, jehož některé fotky dodnes uchovávám doma. Myslím si, že práci umělce z velké části determinuje to, jaký je člověk. Jak jsem doposud pepu poznal, mám pocit, že bych mu klidně svěřil pinkódy k mým kartám, nebo starost o mou rodinu a věřím, že bych nebyl zklamán. Za všechno mluví to, že jedna velká fotka od josefa visí u nás v obýváku. Doporučení? Dejte si také nějakou jeho fotku do bytu, projasní vám den a kamarádi se u ní rádi zastaví."

Ivan Vyskočil, herec

"Vzhledem k tomu, co dělám, jsem často focen jak studiově, tak při koncertech, a fotografie je něco, na čem při mé práci hodně záleží. Zkoušel jsem různé fotografy, ale v mnoha případech jsem nebyl úplně spokojený. U Josefa se mi líbí způsob jeho práce. Je to citlivý člověk a přenáší do svých fotografií emoce. Pro mě to má nápad, je tam světlo a vše je zároveň precizně zpracované. Je to přesně to co si představuji. Jsem rád, že mohu vlastnit jedno z jeho uměleckých děl. Jeho foto obraz mi visí v obývacím pokoji a je tím, co si návštěvy prohlíží. Jeho obrazy doporučuji každému, kdo chce vlastnit něco, co je nadčasové, myšlenkově hluboké a provedením dokonalé. Věřím, že ani není potřeba této práci rozumět, krásné je na tom to, že i laika, jako jsem já, umí tato práce oslovit a sama si vás získat. Tak si představuji fotografické umění."

Pavel Kyklop Vohnout, hudebník

K perfektním fotografiím už chybí už jen poslední krok.

Napište mi

10 + 7 =